Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PO NASZYM ZJEZDZIE
Autor Wiadomość
Mania 



Stopień: ale o co chodzi?
Kraj:
Poland

Dołączyła: 06 Maj 2003
Posty: 3999
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2003, 19:44   PO NASZYM ZJEZDZIE

Mam nadzieję, że inni to zrobią lepiej bo mnie dziś straaasznie jeszcze boli głowa więc wiele nie mogę wymyśleć.
A więc tak:
1. Wielkie dzięki dla Kormorana za zorganizowanie zjazdu
2. Było nas całkiem sporo - ale ile dokładnie to nie wiem
3. Większość twardo nurkowała i zdobywała nagrody. Ja nurkowałam wirtualnie (chociaż właśnie mam nowy sprzęt - ale metki jeszcze nie oderwane. Wybrałam nurkowanie techniczne na powierzchni)
4. bd* ma wreszcie kolejny plastik - GRATULUJEMY
5. Admin miał dziś przyjechać, ale nie przyjechał.....za to Adminka świetnie prowadzi terenową Toyotę bd*, no i ma sexy suchacza
6. Victoria znowu się czegoś nauczyła - ta to nigdy nie przestaje....
7. Monika (Kormoran) pod koniec zjazdu odzyskała głos
8. Były ogniska, Błyskoteka (Rafi - świetnia muza) i inne atrakcje
9. Zdjęcia mam nadzieję będą wkrótce
10 - CI CO NIE PRZYJECHALI NIECH ŻAŁUJĄ!!!!!!!
Mania
PS. Tylko kto spuścił powietrze z kół mojego i Piotra samochodu?????
 
 
 
Foczka 


Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Cze 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2003, 22:28   

Ja wlasnie dotarlam do domku i choc marzylam tylko o blogiej i cieplej kapieli, to pierwsze kroki skierowalam do komputerka. A tu co - Mania mnie wyprzedzila. Co mi wiec pozostalo, bylam zobowiazana pospieszyc z kilkoma slowami od siebie.

Po pierwsze w imieniu glownie swoim, ale i innych Kormoranow dziekuje za tak liczne przybycie. Milo bylo goscic takie znakomitosci jak Wy. Dziekuje tez reszcie wspolorganizatorow za to, ze wytrzymali moje nerwowe zachowanie gdy nie wszystko zawsze szlo tak jak bysmy tego oczekiwali. Kajam sie i jestem wdzieczna za wszelka pomoc. Bez Was bylo by ciezko. Dziekuje tez za kojace slowa otuchy, bo po tylu bojach wywolaly usmiech na mojej twarzy i zadowolenie z wykonanej pracy.
Po tak milym zakonczeniu czlowiek czuje dume, ze wywolal tak duze zadowolenie u innych. Jeszcze raz bardzo Wam za to dziekuje!!!


A dla tych co wybrali inne rozrywki dodam w skrucie - piwo sie lalo (kielbase bedziemy wcinac jeszcze przez miesiac przy kazdym posilku, a zoladki jakos wydobrzeja po parowkach), powstaly nowe historie i odswierzyly sie te starsze, kawalow znam juz teraz bez liku, rekiny podbily cale forum, Gosi pieknie w rozowym, a ja juz wiem, ze w tancu brzucha nieodzowna mistrzynia jest Mania, za to parkietem zadzi OCN.

Bawilam sie swietnie i mam nadzieje, ze nie po raz ostatni w tak doborowym towarzystwie.
 
 
 
Piotr 


Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 12 Mar 2002
Posty: 61
Skąd: warszawa
Wysłany: 28-09-2003, 23:07   

:lol:
no to teraz ja dorzuce pare klikniec, po ciezkiej drodze znowu w pracy przy komputerze
Manie byla strasznie dzielna, prawie tak jak Patrycja i Gosia na pniaczku nad jeziorem np. z papryczka, dobry chrono to podstawa:)
Darek dal ciala i pojechal do pracy a wczesniej z Adminka mielem wielka i niezapomniana przygode pt. teraz ja prowadze!Gosiu jak na pierwszy raz bylas swietna!!
ocn moze rzadzi na parkiecie ale nawet sie nie pozegnal:( za to podczas nocnego chcial mi zabrac automat
Viktoria miala wspaniale zaslepki portu na I st i dzieki dobrze przeprowadzonej odprawie udalo sie Jej odnalezc kolorowe baloniki
dzeki temu ze Pedro uciekl wczesniej testowalismy jego latarke, chociaz i tak najlepsze swiatlo mial Art-jego Lola miesci kilka litrow wodu i nic nie wycieka!!
zjazd zakonczyl sie, przynajmniej dla tych co zostali do konca, wreczniem pamiatkowych certyfikatow (Pedro mam Twoj), oraz wielkim, stadnym poszukiwaniem komorki-przeczesalismy caly las-nic sie nie uchowalo!!
tak na swiezo i chaotycznie, ale migrena i sennosc nie pozwala mi narazie na wiecej:)
 
 
 
Rafi 



Stopień: Jakiś tam jest
Kraj:
Zimbabwe

Wiek: 47
Dołączył: 23 Sie 2003
Posty: 338
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2003, 23:14   

WITAM

Nie ukrywam iż tak jak Foczka, spodziewałem się że to my będziemy jako pierwsi wpisywać swoje podziękowania oraz wrażenia ze Zjazdu. Ale cóż kto późno przychodzi....
Na wstępie chciałbym ukarać naganą Wszystkich tych którzy się nie zjawili, żałujcie bo jest czego.
Towarzystwo które się zjawiło było iście doborowe. DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM że się stawiliście i godnie reprezentowaliście Brać Nurkową :help: :piw1: :laska: .
Ale również chciałbym gorąco podziękować :usc: moim współ-Towarzyszom niedoli (hehehe)(Ani, Moniczce oraz Sebie) za podanie pomocnej dłoni przy tym przedsięwzięciu WIELKIE DZIĘKI.
Jeszcze raz chóralne hip, hip hura dla tych którzy przyjechali. :ban:



p.s. Co do powietrza, które "uleciało" z rzeczonych wyżej kół pojazdów, mam peweną teorię: Być może powodem jego zniknięcia było to iż sprężarka nie biła butli nocą i ktoś był w potrzebie ;rez; nie mógł wytrzymać na bezdechu całej nocy?? upss
 
 
 
scubamilivoj 


Stopień: dobry ze sprawowania
Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 25 Mar 2002
Posty: 98
Skąd: Warszawa/Rijeka
Wysłany: 28-09-2003, 23:59   Re: PO NASZYM ZJEZDZIE

Mania napisał/a:
Mam nadzieję, że inni to zrobią lepiej bo mnie dziś straaasznie jeszcze boli głowa więc wiele nie mogę wymyśleć.


Mania Pijaku! Dobrze, że mnie nie było, bo łeb by mnie bolał jeszcze conajmniej prze tydzień...

A tak poważnie - ogromnie żałuję, mam nadzieję, że było fajnie i wesoło oraz, że mimo wszystko wszyscy są cali i żyją!

Do zobaczenia we wtorek

Pzdr
Milivoj
 
 
Art 



Wiek: 44
Dołączył: 13 Mar 2002
Posty: 373
Skąd: Zabrze/Warszawa
Wysłany: 29-09-2003, 07:52   

Witam wszystkich,

Właśnie Miłka pojechała do domku i ja jak ten palec sam w pracy o 2 godziny za wcześnie siedzę więc myślę sobie, że cos napiszę - a co!

Było naprawdę miło i sympatycznie, bardzo odpowiadała mi bliskość jeziora - mozna było zrobić mały spacerek w mokrej piance (z całym szpejem na sobie) i zaraz był cieplutko. :padn: Ci bardziej leniwi "warszawiacy" to se samochodem podjeżdżali a co! - wolno im było bo mieli suchary i nie musielio się grzać przed wejściem do wody.
Szkoda, że BD jednak nie skusił sie na "wyciągnięcie" pali z drogi, którą zatarasował zaprzyjaźniony leśniczy...

Nie wiem czy mi komputer nawala ale ja min. temperaturę miałem 4,2

Co do mojej LOLI to wszyscy kipieli z zazdrości i biedaczka z tego wszystkiego nabrała wody i tak się zaparła, że nie chciała już jej wypuścić - dla zainteresowanych akumulatory 4Ah przy 50W świecą rewelacyjnie ale tylko przez 30 minut - kolejne 15 minut to takie sobie swiatełko (więc nowy model będzie miał 7 może 9 Ah)

I najważniejsze!!!
Przepraszm wszystkich, że się nie pożegnaliśmy - tak szybko się pakowałem że ... a co tu się tłumaczyc - po prostu głupio mi i tyle...

Dziękuje Kormoranowi za udaną imprezę!

Za transport powrotny wielkie buziaki dla Marysi, Pedro Ciebie złociutki całował nie będę ale fajnie że nas zabrałeś z Warszawy :spoko:

Pozdrawiam serdecznie
 
 
 
Kuba 



Stopień: Wodnik Szuwarek
Kraj:
Bangladesh

Wiek: 47
Dołączył: 23 Mar 2003
Posty: 635
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-09-2003, 08:25   

ja tez dodam, ze bardzo milo bylo Nam (z Ela i Kacperkiem :lol: ) do Was wpasc. bylismy krociutko, ale bawilismy sie dobrze (co chyba bylo widac).

rankiem pojechalismy o czym pewnie wiekszosc wie, nad Biebrze. trzeba przyznac, ze imprezka rowniez byla POTEZNA. rzeke sprzatalo ponad 100 nurkow (tak na oko), potem wielka imprezka (na poczatku ok 70 osob, potem spadlo do ok 30). rzeka ciekawa, wydobylismy pare fajnych fantow, widzielismy rewelacyjne widoki pod woda (np typu prawie metrowe szczupaki wcinajace na naszych oczach plotki (ok 25cm)...
zwiedzilismy Twierdze Osowiec no i oczywiscie poznalismy mase interesujacych osob.
polaczenie dwoch taich imprez to naprawde rewelacyjna mieszanka
gratulacje dla wszystkich organizatorow
Kuba
 
 
Mania 



Stopień: ale o co chodzi?
Kraj:
Poland

Dołączyła: 06 Maj 2003
Posty: 3999
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-09-2003, 08:43   Re: PO NASZYM ZJEZDZIE

scubamilivoj napisał/a:

Mania Pijaku! Dobrze, że mnie nie było, bo łeb by mnie bolał jeszcze conajmniej prze tydzień...


Ja po prostu uczę się od lepszych ode mnie - Milivoja, Piotra, Pedra, ocn i jeszcze paru innych.... :mrgreen:
Mania
 
 
 
GosiaS 


Stopień: P1
Kraj:
United States

Wiek: 47
Dołączyła: 04 Sty 2002
Posty: 123
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 29-09-2003, 08:45   

piwa nie piłam, krótko bylam ale za to nurkowałam i bd toyote maltretowałam.... to tyle. no i było całkiem miło.
aha i odczepcie sie od tego różowego :mrgreen:



ps. Maniu dziękuję za płytkę z muzą jest świetna. No i Ty też jesteś swietna oczywiście. cmok.
 
 
Bogusia 


Dołączyła: 16 Sty 2003
Posty: 32
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 29-09-2003, 10:46   

Tyle mojego co sobie poczytałam ... z tego co piszecie impreza była udana no i to oczywiście mnie cieszy !
Szkoda tylko , ze data spotkania wybrana niezbyt fortunnie . Sprzatanie Biebrzy jest piękną sprawa i żal mi było odpuścić.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie .
Bogusia
 
 
 
Piotr 


Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 12 Mar 2002
Posty: 61
Skąd: warszawa
Wysłany: 29-09-2003, 11:17   Re: PO NASZYM ZJEZDZIE

Mania napisał/a:

Ja po prostu uczę się od lepszych ode mnie - Milivoja, Piotra, Pedra, ocn i jeszcze paru innych.... :mrgreen:
Mania


i tak trzymac!!!
 
 
 
Art 



Wiek: 44
Dołączył: 13 Mar 2002
Posty: 373
Skąd: Zabrze/Warszawa
Wysłany: 29-09-2003, 12:03   

Do wszystkich, którzy mieli aparaty i robili zdjęcia :!:

Proszę o zamieszczenie gdzieś zdjęć bo my aparat wzięliśmy - nawet film i baterie nowe kupiliśmy tylko jakoś nie było okazji założyć filmu i zdjęć nie mamy... nawet nie wiem gdzie ten aparat był :mrgreen:
 
 
 
Art 



Wiek: 44
Dołączył: 13 Mar 2002
Posty: 373
Skąd: Zabrze/Warszawa
Wysłany: 29-09-2003, 13:21   

kurcze, kurcze nie widać 2 postów.... o so chozi???

Jest napisane że ma byc 11 a widzę tylko 9
 
 
 
Mania 



Stopień: ale o co chodzi?
Kraj:
Poland

Dołączyła: 06 Maj 2003
Posty: 3999
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-09-2003, 13:35   

Art napisał/a:
kurcze, kurcze nie widać 2 postów.... o so chozi???

Jest napisane że ma byc 11 a widzę tylko 9

Art
Przejdź się do okulisty (mówiłam ci byś nie pił tego denaturatu - jak już się woda ognista skończyła - ale ty się uparłeś i teraz nie widzisz...Trzeba było chociaż przefiltrować przez chleb razowy... :mrgreen: ) - ja widzę wszystkie posty i jest napisane, że jest ich 12 i tyle jest (nie licząc mojego - początkowego)
mania
 
 
 
Art 



Wiek: 44
Dołączył: 13 Mar 2002
Posty: 373
Skąd: Zabrze/Warszawa
Wysłany: 29-09-2003, 13:45   

Kurcze dlaczego ja nie widzę żadnych postów po tym jak Gosia napisała swój...???
 
 
 
Bogusia 


Dołączyła: 16 Sty 2003
Posty: 32
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 29-09-2003, 14:45   

Teraz to sie już ciesze , ze mnie nie było na imprezie . U niektórych zaczynaja się dziwne objawy !!! Strata wzroku to nic przyjemnego ...
pozdrawiam i współczuję

Bogusia
 
 
 
Pati 


Wiek: 46
Dołączyła: 19 Cze 2003
Posty: 6
Skąd: Katowice
Wysłany: 29-09-2003, 15:21   

Art napisał/a:
Do wszystkich, którzy mieli aparaty i robili zdjęcia :!:

Proszę o zamieszczenie gdzieś zdjęć :mrgreen:


Dołączam się do prośby Arta. Może ktoś mógłby rzucić na forum zdjęcie grupowe?? :mrgreen:
 
 
Sandii 



Stopień: DM - PADI, Tech Dive
Kraj:
Poland

Wiek: 55
Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 683
Skąd: Warszawka
Wysłany: 29-09-2003, 17:39   

Maniu
jeśli dobrze pamiętam swoim służbowym aparatem
zrobiłaś kilka co najmniej interesujących zdjęć
nie koniecznie "interesujących" czy "poważnych" postacji ;)

Sandii
 
 
 
Mania 



Stopień: ale o co chodzi?
Kraj:
Poland

Dołączyła: 06 Maj 2003
Posty: 3999
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-09-2003, 19:56   

Wbrew pozorom alkohol na przemian z kacem przytępił mój instynkt fotoreporterski i zdjęć jest tylko kilka.
Nasza kochana Adminka ze swoim sexy suchaczem:


Równie kochany Admin i Piotr - rozgrzewka przed nurkiem


Piotr samotnie - niby się ubiera do nurka, ale kto go tam wie....


ArturP podtrzymuje Piotra


Z tego ArturaP to prawdziwy siłacz. Tutaj podtrzymuje drzewo. W tle Patrycja i Foczka


Poza tym zdjęcia robił Admin, Piotr i bd - tyle pamietam. Więc ciśnijcie ich...
Mania
 
 
 
bd* 



Kraj:
Poland

Dołączył: 05 Sty 2002
Posty: 336
Skąd: Warszawa/Nadarzyn
Wysłany: 29-09-2003, 20:11   

O przepraszam , tym razem nie robiłem zdjęć swoim aparatem fotograficznym .
Te co robiłem przy ognisku to aparatem Piotra .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed