Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla nas wszystkich, prawie... KIEROWCÓW!
Autor Wiadomość
wagrzes 

Stopień: P
Kraj:
Poland

Wiek: 54
Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 247
Skąd: Wysokie Maz
Wysłany: 12-01-2010, 16:41   

piotrkw napisał/a:
o ile wzrosły wypadki na poprzednio dziurawej drodze , i na naprawionej z nową nawierzchnią i poboczem

Nie rozumiemy się...Łatać to mozna dziurawe portki, a nie drogi, przy dzisiejszym stale rosnącym natężeniu ruchu.Miałem na myśli budowę dwupasmówek, gdzie można poruszać się ze stałą prędkością w dłuższym okresie czasu, a nie mordować się z wyprzedzaniem dziesiątków ciężarówek, a po manewrze nadrabiać stracony czas.Ale po przeczytaniu tego
Bero napisał/a:
ze to tvn turbo zyczy sobie, aby komentarz mial taki charakte

twierdzę, że tvn turbo chyba jeszcze na to nie wpadł...
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 12-01-2010, 17:32   

wagrzes napisał/a:
Nie rozumiemy się...Łatać to mozna dziurawe portki, a nie drogi,

Rzeczywiście nie rozumiemy. A gdzie ja napisałem coś o łataniu ? Czy wybudowanie w miejscu dziurawej drogi z rosnącymi w jej skrajni drzewami , nowej z utwardzonym poboczem i bez drzew to łatanie ?? . Na takiej drodze można całkiem przyzwoicie poruszać się, oczywiście mają z tym problemy osobniki z daleko rozwiniętym upośledzeniem umysłowym i pozbawieni wyobrażni. I tych przeszkód nie usuną żadne nowe budowy i remonty, natomiast stanowią stałe realne zagrożenie dla innych.

Pozdrawiam Piotr
 
 
jacekplacek
[Usunięty]

Wysłany: 12-01-2010, 19:19   

Może zamiast pisać żale na forum, zaadresują panowie swoja dezaprobatę do gościa, który jakiś czas temu obiecał nie tylko cud gospodarczy, ale i drastyczne przyspieszenie budowy autostrad. Szczególnie ta strona, która oddała na Niego głosy.
Ostatnio zmieniony przez jacekplacek 12-01-2010, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PawelW 



Stopień: CCR/OC TMX IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 1343
Skąd: Pniewy
Wysłany: 12-01-2010, 19:38   

jacekplacek napisał/a:
która oddała na Niego głosy.


hehe czyżby zwolennik kaczego grodu ???
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 12-01-2010, 19:53   

PawelW napisał/a:
czyżby zwolennik kaczego grodu ???


Nie .. chyba ma na mysli byłego premiera JK. :buuu: Pamiętam jak obiecywał. :ping:

Pozdrawiam Piotr
Ostatnio zmieniony przez piotrkw 12-01-2010, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
newbee 

Stopień: Bubblemaker
Kraj:
Poland

Wiek: 34
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 12
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13-01-2010, 11:56   

Bo Tusk nic nie obiecywał i zrobił dużo...
Ostatnio zmieniony przez newbee 13-01-2010, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dąbek69 

Stopień: P1
Kraj:
Poland

Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 91
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 06-03-2011, 12:29   

Ej już myslałem, że jestem w Niebie ale nie ....ale nieee...Tu też wtrącacie politykę ...Litości...Ale fakt, nasze drogi to tragedia...Autostrady tylko z nazwy. W Łodzi niektóre ulice sa szersze od "autosrad". W Wawie podobnie i w innych miastach...Gdyby ustalic standardy dla poszczególnych kategorii dróg to...Ech, nie ma nazwy te "cosie" którymi staramy sie dotrzec do Wielkiego Błękitu...
 
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2011, 20:44   

klon napisał/a:

Ja ani ich nie bronię, ani nie podzielam ich sposobu myślenia, ale z drugiej strony irytuje mnie podejście ludzi, którzy narzekają na innych kierowców, którzy szybko jeżdżą.
Większość ludzi ma błędne wrażenie, że są ważni - mówiąc "weź się sam rozwal o ścianę a nie zagrażaj innym" wyrażają totalną obojętność wobec życia adresata ale oczekują jednocześnie w jakimś ciężko hipokrytycznym widzie, że on mimo to będzie się przejmował ich życiem...


A jednak to robisz. Ich wolnośc wyboru kończy się tam, gdzie moja zaczyna.
Chcą się zabić ? Mnie w to niech nie wciągają. Ja też im nie przeszkadzam, chcą mnie wyprzedzać, niech wyprzedza. Ale niech cham, w "podzięce" nie zaczął nagle hamowac, kiedy ledwie co mnie wyprzedził. Nie chcą się zabijać samemu? To niech sobie poszukają kumpla do tego.

Co do handlowców - wystarczyłaby karta pojazdu, czas pracy i liczba km, czyli jak w ciężarówkach - krążek - i pracodawca nawet nie jęknąłby by zmuszać kierowce do wyników niemożliwych do osiągnięcia. Szczególnie gdyby istnial zapis, iż za przekroczenie prędkosci płaci Pracodawca nie kierowca. Wtedy to pracodawca wymagałby jazdy zgodnie z rozkładem, albo wywalał kierowcę który przynosi mu za duże koszty.
Ostatnio zmieniony przez Nuroslaw 06-03-2011, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dąbek69 

Stopień: P1
Kraj:
Poland

Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 91
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 10-03-2011, 21:49   

Nurosław, jest jeden problem :
Przepisy o pracy kierowców dotyczą kierowców jeżdzących zawodowo a nie przedstawicieli .Samochód w ich przypadku jest czyms takim jak np długopis w biurze . Niestety Oni są zatrudnieni jako przedstawiciele a nie jako kierowcy. Luka w przepisach ...Jedyny bat na nich to punkty karne ...Osobiscie uważam ,że kierowcy zawodowi z "natury narazeni" na wysokie ryzyko wyłapania punktów karnych mają jednak zbyt mała "tolerancję" punktową tzn . mogliby miec większy limit puktów karnych albo jeżdżac słuzbowo powinno się karac finansow a nie dodatkowo puktami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed