Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Perdix splash screen cropper
Autor Wiadomość
TheSnake 

Stopień: OWD
Kraj:
Italy

Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 25
Skąd: MILAN
Wysłany: 28-07-2016, 07:18   Perdix splash screen cropper

Perdix splash screen cropper v. 1.0
( Mac OSX and Windows version )

Free Software utility that allows you, in a seconds, to choose an image crop and resize it to Perdix resolution.
Optionally you can choose a text and/or a translucent text background.
You can choose text font, color, size, text background size, color and opacity.



Download link:
http://pastodeco.antoniopastorelli.com
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-07-2016, 07:25   

It's fun, but is a product of past time, Innerspace introduces a model decompression Canadian series parallel. The program Abyss has unbalanced off-gas and a larger amount of tissue.

Fajnie, tylko to produkt na czas przeszły, Innerrspace wprowadza model dekompresyjny Kanadyjski szeregowo równoległy. Program Abyss posiada niesymetryczne odsycanie i większą ilość tkanek.

pozdrawiam rc
 
 
Olaff 


Stopień: SM / Into To Cave
Kraj:
United Kingdom

Wiek: 43
Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Wroclaw / Edinburgh
Wysłany: 29-07-2016, 09:05   

anarchista napisał/a:
It's fun, but is a product of past time, Innerspace introduces a model decompression Canadian series parallel. The program Abyss has unbalanced off-gas and a larger amount of tissue.

Fajnie, tylko to produkt na czas przeszły, Innerrspace wprowadza model dekompresyjny Kanadyjski szeregowo równoległy. Program Abyss posiada niesymetryczne odsycanie i większą ilość tkanek.

pozdrawiam rc


Anarchista – nie rozumiem, o czym piszesz.
Co ma prosty program do obrobki i wgrywania tapety z niesymetrycznym odsycaniem tkanek :co:
 
 
Mucha 


Kraj:
Netherlands

Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 351
Skąd: GA
Wysłany: 29-07-2016, 09:09   

Olaff, jak widzisz tlumaczenie przez google translatora nie jest dobra opcja :aaa:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-07-2016, 10:56   

Olaff napisał/a:
Co ma prosty program do obrobki

http://pastodeco.antoniop...m/crbst_10.html

Może to jednak program do "planowania nurkowania rekreacyjnego i technicznego."
Jeśli by tak było, to tak jak napisałem. Jest to program czasu przeszłego w nowatorstwie.
Podążyłem do źródła, bardzo przepraszam.

Mucha napisał/a:
Olaff, jak widzisz tlumaczenie przez google translatora nie jest dobra opcja
Wejdź w link.

pozdrawiam rc
Ostatnio zmieniony przez anarchista 29-07-2016, 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 29-07-2016, 11:05   

Pastodeco mi się wiesza niestety. Mogę go używać co najwyżej do planowania runtime w gotowaniu makaronu.
 
 
Mucha 


Kraj:
Netherlands

Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 351
Skąd: GA
Wysłany: 29-07-2016, 11:05   

anarchista napisał/a:


Mucha napisał/a:
Olaff, jak widzisz tlumaczenie przez google translatora nie jest dobra opcja
Nawet w języku polskim można nie mieć pojęciowego kontaktu z treścią.

pozdrawiam rc


Tak.. doskonale widać to w tym co piszesz. Przecież tu jest mowa o programie, ktory pozwala na dodawanie jakichś tam pierdołek do Petrela, nic innego.

Yavox napisał/a:
Pastodeco mi się wiesza niestety. Mogę go używać co najwyżej do planowania runtime w gotowaniu makaronu.


Mi z kolei śmiga jak ta lala ;)
Ostatnio zmieniony przez Mucha 29-07-2016, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-07-2016, 11:52   

Mucha napisał/a:
Tak.. doskonale widać to w tym co piszesz. Przecież tu jest mowa o programie, ktory pozwala na dodawanie jakichś tam pierdołek do Petrela, nic innego.
Masz pierwszą wersję.
W drugiej jest pytanie o link.
Przeczytałaś treści w linku ?
TheSnake napisał/a:
http://pastodeco.antoniopastorelli.com

Również link jest podany w pierwszym wpisie założyciela tematu.

Masz blade pojęcie w modelach dekompresyjnych ?
Yavox napisał/a:
Pastodeco mi się wiesza niestety.
Na "pirackim" "łindołsie" to normalne.

pozdrawiam rc
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 29-07-2016, 11:59   

Nie na pirackim łindołsie, tylko na smartfonie. Na pirackim łindołsie mam legalny decoplanner :)
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-07-2016, 12:00   

Yavox napisał/a:
Na pirackim łindołsie mam legalny decoplanner
Dobrze się makaron gotuje ?

pozdrawiam rc
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 29-07-2016, 12:10   

Trochę się rozmięka na sześciu metrach. Rozdzieliłbym między sześć a trzy żeby podkręcić gradienty, ale mi bulgot wody psuje, bo bliżej powierzchni jest większe falowanie.
 
 
Mucha 


Kraj:
Netherlands

Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 351
Skąd: GA
Wysłany: 29-07-2016, 12:27   

Przeczytaj dokladnie jaki jest temat postu
Perdix splash screen cropper v. 1.0
Ni mniej ni wiecej. Nie widzisz, czy nie chcesz widziec?
Jak nie rozumiesz angielskiego, to wrzuc sobie w google translatora i sobie przetlumacz.


anarchista napisał/a:


Masz blade pojęcie w modelach dekompresyjnych ?


Nie byłbyś sobą..
Umiem podstawić odpowiednie dane do decoplanerow, umiem policzyć deko w locie w razie obsuwy, i do nurkowan, które wykonuje w zupełności wystarczy.
Nie mam potrzeby liczyć pierdyliona nikomu niepotrzebnych wzorów o tkance 9, 15 i 147 mej, jak Cię to rajcuje to się tym baw, daj żyć innym i nie truj o tym w kazdym mozliwym temacie i momencie.
Żeby jeździć autem, nie potrzebuje znać szczegółowej jego budowy, do ostatniej śrubki, plus jakichś wyliczeń pracy tłoków, zaworów i innych a fee.
Zwyczajnie nie mam czasu na głupoty.

anarchista napisał/a:
Karollo napisał/a:
] a nie palajace zemsta i checia zdominowania kazdego tematu.
Nie dominuję każdego tematu.


Lol, really?? :aaa: :aaa:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-07-2016, 12:29   

Yavox napisał/a:
bo bliżej powierzchni jest większe falowanie.
Trochę bardziej na serio i poza tematem. Na platformach był taki problem jak fale miały kilka metrów 4 - 5. Dlatego mają dekompresję przerywaną albo dzwony.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 29-07-2016, 13:41 ]
Mucha napisał/a:
Jak nie rozumiesz angielskiego, to wrzuc sobie w google translatora i sobie przetlumacz.

Jest w wpisie link ? Jest.
Więc zrozum, odnoszę się do treści w linku.
Mucha napisał/a:
Nie mam potrzeby liczyć pierdyliona nikomu niepotrzebnych wzorów o tkance 9, 15 i 147 mej, jak Cię to rajcuje to się tym baw, daj żyć innym i nie truj o tym w kazdym mozliwym temacie i momencie.
Naprawdę nie zmuszam Ciebie do rozumienia znaczenia słowa prawie wszystkie.
W pierwszym wpisie jest też link. w nim jest o programie. Zwykle jak się odnosimy do konkretnej treści, to cytujemy. Tego nie zrobiłem. Możesz się złościć (choć złość piękności szkodzi) ale od dawna odnoszę się bliżej lub dalej do tematów.
Mucha napisał/a:
Żeby jeździć autem, nie potrzebuje znać szczegółowej jego budowy, do ostatniej śrubki, plus jakichś wyliczeń pracy tłoków, zaworów i innych a fee.
Zwyczajnie nie mam czasu na głupoty.
Masz być prawo użytkownikiem na jakim poziomie zechcesz. Dokładnie tak samo jak ja.
Mucha napisał/a:

anarchista napisał/a:

Karollo napisał/a:

] a nie palajace zemsta i checia zdominowania kazdego tematu.

Nie dominuję każdego tematu.



Lol, really??
Znowu nie rozumiesz sensu słowa prawie wszystkie. Nie piszę we wszystkich tematach. Dlatego nie mogę dominować wszystkich. To łatwo możesz sprawdzić.

pozdrawiam rc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed