Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
2 kolejne filmy Slawka Packo z jaskin Francji
Autor Wiadomość
cad 


Stopień: PADI
Kraj:
Poland

Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2003
Posty: 197
Skąd: Gdynia, Poznań
Wysłany: 06-11-2005, 11:37   

kamyk napisał/a:
wy poslce nic zescie sie nie zminili PORSTACY i tyle jeden za drugim


a moze to Australia dziala jak katalizator na nasze "najlepsze" cechy :22:
kub.a
 
 
 
 
 
Łukasz 

Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-11-2005, 12:07   Kamyk

Witam
Już dawno dodałem Kamyka do listy "ignorowanych" i te jego bzdurne wypowiedzi nie zaśmiecają mojego komputera. Niestety wiele osób zamiast zrobić to samo, stara się Kamyka wychować. Gdyby wszyscy ignorowali jego wypowiedz, nie byłoby zaśmiecania forum nieproduktywnym dyskusjami z Kamykiem.
Mam mały apel do moderatora lub admina. Czy mógłby sprawdzić IP Kamyka i czy on jest naprawdę z Austalii?
Myślę, że Kamyk lepiej pasuje do pl.rec.nurkowanie niż do Forum Nuras. Ubliżanie narodowi polskiemu nie stanowi naruszenia zasad Forum? Jeżeli stanowi to może moderatorzy podejmą jakąś akcję?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
 
TOMA52 



Stopień: kilka
Kraj:
Poland

Wiek: 49
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 348
Skąd: Lublin
Wysłany: 06-11-2005, 13:34   

Wracjąc do tematu: wczoraj do północy ogldałem filmy ze Stajni. Jestem pod wrażeniem, może lepiej napisać, że w szoku - zwłaszcza w konfrontacji z kiczem pt. The Cave, który ściągałem tak pracowicie z sieci, łamiąc przy okazji prawo ;-) Wyrazy uznania!
Na filmie z St. Sauveur widziałem na mapce głębokości poniżej 60 metrów - jak daleko zawędrowaliście - na stage'ach był MOD 65?
A jak w innych nurkach - jakie osiągaliście głębokości i na jakich mieszankach?
Czy poręczówki były wszystkie Wasze, czy zastaliśie jakieś olinowane odcinki - widziałem moment konsternacji na jednym z filmów na skrzyżowaniu kilku linek?
Dzięki i pozdrawiam, gratulując wspaniałych nurkowań.
Tomek
 
 
 
MTBiker
[Usunięty]

Wysłany: 06-11-2005, 13:58   

TOMA52

Byl to masz 2 wyjazd w tym roku ten rejon i tym razem najglebsze nurkowanie to 60m. Czesc nurkowan wykonywalismy na Tmx. Nurkowanie byly prowadzone bardzo spokojnie.

Celem tego wyjazdu bylo poznanie nowych i poznanie kolejnych fragmentow juz znanych nam dziur. Glowne ciagi jaskin w ktorych nurkowalismy byly zaporeczowane na stale lecz wymagaly stalej uwagi na to jak :arrow: niektore w sposob bardzo dziwny - vide film z Poumayssen i skrzyzowania, czy tez w zacisku z boku korytarza w Ressel, badz miejscami po suficie - Landenousse.

Opis nurkowan znajduja sie w dziale Wyjazdy - relacje - zapraszam do przeczytania.

Pozdrawiam
:asthanos:
Lukasz Lechowicz

P.S
The Cave obejrzelismy w gronie przyjaciol wczoraj :ojoj:
 
 
TOMA52 



Stopień: kilka
Kraj:
Poland

Wiek: 49
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 348
Skąd: Lublin
Wysłany: 06-11-2005, 19:23   

MTBiker napisał/a:
Opis nurkowan znajduja sie w dziale Wyjazdy - relacje - zapraszam do przeczytania.


Oczywiście, przez ten szok nie spojrzałem w inne sekcje na Waszej stronie.
Dzięki raz jeszcze.
Tomek Karski
 
 
 
kamyk 


Stopień: Seal Team Juz Lvl 2
Kraj:
Bahamas

Wiek: 80
Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 232
Skąd: oceania
Wysłany: 08-11-2005, 09:44   

Moge sie dowiedzeic jak oznaczacie tam droge bo widac ze nie urzywacie z kolowrotkow i liny ??

Dz

CHyba ze znacie jaskinie bardzio dobze ?? :evil: :idea: :?:
 
 
TOMA52 



Stopień: kilka
Kraj:
Poland

Wiek: 49
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 348
Skąd: Lublin
Wysłany: 08-11-2005, 10:06   

kamyk napisał/a:
Moge sie dowiedzeic jak oznaczacie tam droge bo widac ze nie urzywacie z kolowrotkow i liny ??

Kamyk, masz to 2 posty wyżej, a resztę na ich stronie. A u was w SA atrakacyjne jaskinie nie są zaporęczowane na stałe?
Pozdrawiam, T.
 
 
 
MTBiker
[Usunięty]

Wysłany: 08-11-2005, 10:10   

kamyk napisał/a:
Moge sie dowiedzeic jak oznaczacie tam droge bo widac ze nie urzywacie z kolowrotkow i liny ??
Dz
CHyba ze znacie jaskinie bardzio dobze ?? :evil: :idea: :?:


I znowu mam watpliwosci w Twoja umiejetnosc czytania ze zrozumieniem. Dwa posty wyzej masz moja odpowiedz dla Tomka opisujaca jak wygladala praca z poreczowkami.

Jesli sugerujesz ze ktokowiek zdrowy na umysle znajac nawet jaskinie bedzie sie w niej (w strefie cave) poruszal bez poreczowki to zaczynam miec pewne watpliwosci w jakakolwiek twoja edukacje jaskiniowa...

Polecam Ci chocby nieco archaiczny "Blueprint for Survival" Exleya czy tez dowolny manual do kursu cave ...

:asthanos:
Luc
 
 
Sebalast 

Kraj:
Poland

Wiek: 50
Dołączył: 29 Sie 2002
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 08-11-2005, 12:02   

MTBiker napisał/a:

I znowu mam watpliwosci w Twoja umiejetnosc czytania ze zrozumieniem.


Lukasz nie kop Pana bo sie spocisz :-) Szkoda sie meczyc. Pogoda na weekend moze bedzie wiec sie pakuj powoli :-)

pozdrawiam

Sebik
 
 
MTBiker
[Usunięty]

Wysłany: 08-11-2005, 13:05   

Sebik

Jesli chodzi o pewna pozycje na N od wladka to ze mna jak z dzieckiem mowisz masz...
Jesli o inne to sie bede zastanawial :lol:

ja spakowany praktycznie zawsze jestem i w blokach startowych stoje ...
tylko te prognozy co je ogladam ... tfu tfu

:asthanos:
Luc
 
 
Sebalast 

Kraj:
Poland

Wiek: 50
Dołączył: 29 Sie 2002
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 08-11-2005, 13:18   

MTBiker napisał/a:

Jesli chodzi o pewna pozycje na N od wladka to ze mna jak z dzieckiem mowisz masz...


W ten weekend na pewno nie damy rady tam poplynac. Ale moze jakis Franken, Napoleon ?

pzdr

Sebik
 
 
Slawek Packo 



Stopień: nurek
Kraj:
Poland

Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 396
Skąd: Żelechów, Żabia Wola
Wysłany: 09-11-2005, 12:35   

Sebalast napisał/a:
Ale moze jakis Franken, Napoleon ?

A potem jak zwykle skonczy sie na Abille albo Mulinie? ;-)
Paco
 
 
Sebalast 

Kraj:
Poland

Wiek: 50
Dołączył: 29 Sie 2002
Posty: 111
Skąd: Gdynia
Wysłany: 09-11-2005, 12:51   

Pewnikiem jo. Ale jest spora szansa na glebokie. Wieczorem zadzwonie. Jak bedzie pogoda to bedzie na pewno cos.

pzdr

Sebik
 
 
MartinK 


Stopień: GUE,TDI, PADI
Dołączył: 13 Sty 2006
Posty: 31
Skąd: Toronto
Wysłany: 18-01-2006, 04:13   

Fajnie sie bawicie musze przyznac......JJ jowi to chyba zal pupera zciska ze wkraju tak niektorym dobrze ha ah aha ha zazdroszcze wam ze macie tak blisko w zasiegu jazdy samochodowej fajne jaskinie groty i kopalnie.....a czy sa plany na jakies ciekawe filmy na wrakach(czy poprostu przeoczylem cos na waszej stronie. ???)

Pozdr.

PS: Czy ktos z chakowal wam strone czy mi sie tylko tak wydaje bo cos niemoge na nia wejsc ???? www.stajniakleina.pl
Ostatnim razem dziala mi jakies 3 tygodnie temu.
 
 
 
MTBiker
[Usunięty]

Wysłany: 18-01-2006, 08:36   

Hej

Od jakiegos tygodnia nasza strona dziala niestety z przerwami ... wiekszymi czy mniejszymi... niedlugo powinno to wrocic do normy

U nas sa 2 filmiki z wspolnych z Paco wyjazdow na wraki baltyckie. Sa plany zeby ich bylo wiecej.

inne filmy Slawka m.in wrakowe sa np na www.hogarthian.pl

Pzdr
Luc
 
 
MartinK 


Stopień: GUE,TDI, PADI
Dołączył: 13 Sty 2006
Posty: 31
Skąd: Toronto
Wysłany: 18-01-2006, 14:16   

Super dzieki zaraz przegladne....no i powodzenia ze strona hi hi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed